ZESPÓŁ

Mając wiele lat doświadczenia w prowadzeniu Kancelarii Adwokackiej i udzielaniu porad prawnych a także pracy w urzędach, pracownicy Kancelarii dorobili się zasłużonej renomy i miana wytrawnych prawników. Ugruntowana wiedza i doświadczenie naszego stałego zespołu oraz współpracowników Kancelarii daje nam znaczącą przewagę nad konkurencją. To dzięki naszym ludziom Kancelaria może pochwalić się wyjątkową skutecznością i gronem zadowolonych Klientów. Wszyscy nasi współpracownicy swoją pracę traktują jako pasję a do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Jesteśmy dumni z osiągniętych dotychczas efektów, co potwierdzają pozytywne referencje oraz większość spraw wygranych.

ADWOKAT
ANNA WOJTAS

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii na kierunku prawo. W 2006 r. ukończyła aplikację sądową z wynikiem bardzo dobrym i została wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu. Praktykę zawodową zdobyła pracując w renomowanych Kancelariach zajmując się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Adwokat Anna Wojtas świadczy kompleksowe usługi prawne podmiotom indywidualnym oraz gospodarczym. W wykonywaniu swojej pracy kieruje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do powierzonej jej sprawy. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewnia Klientom rzetelną pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie.

ADWOKAT MAGDALENA SZYMAŃSKA - KACZMAREK

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo oraz absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego na kierunku filologia polska, specjalność: komunikacja publiczna. W Kancelarii zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego (spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych), a także sprawami z zakresu prawa karnego, w tym prawa karnego skarbowego i wykonawczego. Aktualnie skupia się na poszerzaniu wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa karnego.